Balet w Naszych Przedszkolach

DSC 0902

 

 

Taniec to dziedzina sztuki, pozwalająca wyrazić emocje poprzez ruch. Doskonale wiedzą o tym dziewczęta uczęszczające do Przedszkoli Niepublicznych "Bajkolandia" i "Smerfolandia" w Lubawie.  

Organ prowadzący zadbał o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych oferując cotygodniowe nieodpłatne  zajęcia z elementami baletu. W każdy czwartek mamy okazję doświadczać magii baletu pod okiem profesjonalnego instruktora – Pani Kasi. Z każdym tygodniem umiemy więcej i nie możemy doczekać się kolejnych zajęć. 

Międzynarodowy Dzień Koszuli w grupie Żabki

zdjęcie nr 1

 

 

Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji. Od wieków stanowiła podstawowy ubiór każdego mężczyzny. Początkowo były to zwiewne, ręcznie tkane sukna, tuniki, które na przestrzeni wieków ewoluowały w formie i kroju. Dziś koszuli nie może zabraknąć także w damskiej szafie.

Koszula doczekała się również swojego święta, które obchodzimy 13 stycznia.

Z tej okazji dzieci z grupy Żabki  wzięły udział w tym nietypowym święcie.

Podczas licznych zabaw tanecznych i ruchowych przedszkolacy wykazali się zręcznością w zapinaniu "koszulowych" guzików, a także wiedzą na temat części garderoby pasujących do koszuli. Nie zabrakło nauki składania koszul, zabawnych prac plastycznych i ciekawych kart pracy.

Każdy uczestnik zabawy otrzymał także pamiątkowy dyplom.

Back to top