Pasowanie na Przedszkolaka

DSC 0897W dniu 26.10.2017r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętnie ubrane dzieci czekały na przybycie wszystkich gości. Zabrzmiał polonez, a milusińscy wkroczyli na parkiet w wielkim stylu. Przedszkolaki zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale. Dzieci otrzymały gromkie brawa, po których nadszedł czas na Pasowanie. Bohaterowie dnia bardzo poważnie potraktowali cała uroczystość, z powagą przystąpili do ślubowania i pasowania.

Dyrekcja Przedszkoli wręczyła dzieciom dyplomy i prezenty. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Kochanym dzieciom w tak ważnym dniu Dyrekcja wraz z całą Kadrą Pedagogiczną składają serdeczne życzenia. 

„…Bądźcie dziećmi jak najdłużej, 

jak dziecko się bawcie i śmiejcie. 

Kochajcie tak jak dziecko, 

i serce dziecka zawsze miejcie…”

Współpraca Przedszkoli Niepublicznych "Smerfolandia" i "Bajkolandia"

z Klubem Sportowym CONSTRACT LUBAWA

DSC 0709 1

 

19 pażdziernika 2017 roku w Przedszkolu Niepublicznym "Bajkolandia" i "Smerfolandia" w Lubawie w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie Dyrekcji przedszkoli oraz przedstawicieli KS CONSTRACT LUBAWA z Rodzicami dzieci uczęszczających do wymienionych przedszkoli. 

Celem spotkania było oczywiście przybliżenie kwestii dotyczącej  zajęć piłki nożnej, które będą odbywały się codziennie w godzinach popołudniowych. Rodzice wysłuchali informacji z ust przedstawicieli klubu sportowego CONSTRACT LUBAWA– Pana Dawida Mederskiego oraz Pana Pawła Kaniewskiego.

Po spotkaniu każdy z zaproszonych Rodziców doskonale wie, czym jest futsal oraz jakie sukcesy zarówno na arenie wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej odnoszą przedstawiciele Klubu Sportowego CONSTRACT LUBAWA. Treningi to nie tylko ciężka praca ale i przyjemności, których doświadczą zarówno dzieci jak i dorośli.

Z pewnością współpraca będzie bardzo owocna a na pierwsze treningi zapraszamy już niebawem, bowiem zajęcia ogólnorozwojowe na stałe wpisują się w zadania naszych przedszkoli. Liczba zainteresowanych chłopców to 92 :) 

Back to top