Slide 3

Slide 2

Slide 1

Slide 4

Slide 5

 

Grupy poranne

LOGO 

SŁONECZKA (2,5 LATKI)

 

Oto my wesołe i uśmiechnięte „Słoneczka”. Jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu. ale już zawsze  miło i wesoło spędzamy razem każdy dzień. Wspólnie małymi krokami zaczynamy tworzyć niezwykłą i niepowtarzalną grupę. U nas zawsze świeci słońce, a swoim uśmiechem zarażamy innych. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć przy dźwiękach wesołej muzyki. Lubimy nasze przedszkole, bo czekają tu na nas nowe i ciekawe wyzwania. Jesteśmy gotowi na odkrywanie świata.

 

 

 

LOGO TYGRYSEK

 

TYGRYSKI (3 latki)

To energiczne, ciekawe świata i radosne dzieci, które chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych aktywnościach i zabawach. Są energiczne, a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Ciekawośc świata sprawia iż zawsze chętnie biorą udział w zajęciach, dzięki którym poszerzaja wiedzę na temat otaczającego je świata. 

 

 

 

 

LOGO SARENEK

 

  SARENKI ( 3 latki)

To grupa błyskotliwych dzieci, które przyjemnością biorą udział w różnych aktywnościach. Uwielbiają zabawy konstrukcyjne, samochody i układanki. Są świetnymi obserwatorami. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem. Uśmiech od ucha do ucha sprawia, że każdy dzień dzięki nim staje się piękniejszy. 

 

 

 

 

kotki

 

KOTKI (4 latki)

To grupa wspaniałych, małych ludzi ciekawych świata i rządzących nim praw. Są pełni entuzjazmu, uśmiechu i wspaniałych pomysłów. Zawsze radośni i przyjacielscy tworzą bardzo zgraną grupę lubiących się dzieci. Dzielą ze sobą nie tylko radość wspólnej zabawy, ale i odkrywania, a także zdobywania wiedzy.

 

 

 

 

 

 

delfinki

 

DELFINKI ( 4 latki)

Są energiczne, ciekawe świata i radosne. chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych zabawach, uczą się jak współdziałać w grupie oraz poznają otaczającą ich rzeczywistość. 3-latki uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując tym samym zmieniającą się przyrodę. Delfinki coraz lepiej radzą sobie w grupie, co dzień uczą się nowych rzeczy, osiągają swoje małe sukcesy, doskonalą posiadane umiejętności w czym w pełni wspierane są przez Wychowawców.

 

 

  

logo żabki

 

ŻABKI (5 latki)

To grupa radosnych i przebojowych przedszkolaków. Pełnych pomysłów, zaangażowania i humoru. Żabki uwielbiają tańczyć i prezentować swoje umiejętności. Na co dzień tworzą grupę zgranych przyjaciół, są chętni do pomocy doskonale współpracują. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, odważnie podchodzą do nowych wyzwań i otaczającego ich świata.

 

 

 

 

 

Pszczółki logo.docx

 

 

PSZCZÓŁKI (5 latki)

Są niezwykle energiczne i pełne pomysłów. Swoją radością zarażają wszystkich dookoła. Zawsze chętne do nauki i zabawy. Każdy pomysł nauczyciela przyjmują z wielkim entuzjazmem i z zaangażowaniem biorą w nim udział. Uwielbiają śpiewać i tańczyć. Nauka jest dla nich wielką przyjemnością. Pszczółki to dzieci kreatywne, dlatego podczas zajęć plastycznych czują się jak ryby w wodzie.

 

 

 

 

 

kangurkiKANGURKI (6 latki)

To energiczny zespół – pod każdym względem. Co najbardziej lubią robić Kangurki? Oczywiście: bawić się! Budują z klocków, bawią się „w dom” (wtedy zawsze jest spór o podział ról – każdy chce być... mamą), często bawią się także w lekarza i straż pożarną. W tej grupie jest sporo dzieci uzdolnionych muzycznie – mają dobry słuch oraz poczucie rytmu, dlatego też bardzo chętnie uczestniczą w zabawach ze śpiewem. Od początku roku szkolnego dzieci systematycznie poznają litery, cyfry, uczą się głoskować, czytać i liczyć. Z dnia na dzień robią postępy, co jest powodem satysfakcji zarówno dla wychowawcy, jak i rodziców. Dzieci zaskakują nowatorstwem i kreatywnością. Ten sam klocek może być raz częścią toru, innym razem pizzą lub biletem na przejazd pociągiem. Wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata Kangurki interesują się wszystkim, co ich otacza.

 

 

 

krokodylkiKROKODYLKI (6 latki)

Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu innych umiejętności i zdolności. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych, a także z przyjemnością malujemy i rysujemy. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. 

 

 

 

Grupy popołudniowe

 

logo gwiazdeczek

 

   GWIAZDECZKI (3 latki)

Jesteśmy nową, ale doskonale zgraną grupą. Zawsze  uśmiechnięci wspólnie, miło i wesoło spędzamy każdy dzień. Nasza pomysłowość sprawia, że jesteśmy kreatywni i nigdy się nie nudzimy. Muzyka, taniec i śpiew to zajęcia, które dają nam wiele radości, a przy okazji pozwalają pokazać jak wiele energii w sobie mamy. 

 

 

 

 

 

króliczki

 

KRÓLICZKI ( 4 latki)

To twórcze i otwarte dzieci, wykazują się dużą pomysłowością i fantazją. Bardzo lubią tańczyć, śpiewać i bawić się przy muzyce oraz brać udział w zabawach ruchowych, które pozwalają im rozładować pokłady ich energii. Grupa ta bardzo lubi zabawy konstrukcyjne, przy wykorzystaniu różnego rodzaju klocków, chętnie koloruje, rysuje, maluje, bawi się samochodami. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z zapałem i z przyjemnością układają puzzle, wspólnie się przy tym bawiąc i wzajemnie sobie pomagając. Ulubionymi zabawami dzieci są zabawy z chustą animacyjną, które przynoszą wiele śmiechu i radości. Maluchy z grupy „Króliczki” są bardzo ciekawe świata i otaczającej je rzeczywistości. Wszystkie mówią o sobie: „jestem duży/duża”, a bycie dyżurnym/dyżurną w grupie jest dla nich największym odznaczeniem.

 

 
 
 
muchomorki
 
  MUCHOMORKI ( 5 latki)
 
Przedszkolaki MUCHOMORKI do zabaw zawsze gotowe, uwielbiamy spacer oraz zabawy grupowe. Dużo ćwiczymy, tańczymy i śpiewamy, lubimy eksperymenty i doświadczenia, ale przede wszystkim obserwować jak nasz otaczający świat się zmienia. W naszym Bajkowym przedszkolu mamy doskonałe warunki do rozwijania swoich zdolności i umiejętności. Z dnia na dzień stajemy się bardziej samodzielni i mądrzejsi. W naszej grupie bardzo dobrze się czujemy, bo na naszą Panią Emilkę zawsze liczyć możemy, ona nas do nauki zachęca, wspiera i rozwesela. Budowle z klocków wznosimy i dla naszych mam oraz tatusiów piękne rysunki robimy. Farbami dużo malujemy, przeliczamy, dodajemy i porównujemy. Wiele radości również sprawiają nam zabawy manipulacyjne, spacery i harce na naszym placu zabaw.  
 
 
 
biedroneczki
 
BIEDRONECZKI ( 6 latki)
 
To grupa wyjątkowa, najlepsza, niepowtarzalna. Jacy jesteśmy? jesteśmy zawsze uśmiechnięci, chętni do zabaw i przedszkolnego szaleństwa, uwielbiamy Bajkolandię, tu czujemy się jak w domu. Mamy wspaniałe zabawki, którymi kochamy się bawić. Często gramy w gry planszowe : Chińczyk, Sokole oczko, Domino sylabowe, Domino dinozaurowe. Lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu, wychodzimy na długie spacery, szalejemy na placu zabaw, korzystając z kolorowych zjeżdżalni. Uwielbiamy przedszkolne imprezy, kiedy nasza Pani maluje nam twarze, zamieniamy się wtedy w bohaterów bajek, księżniczki, spidermany, batmany, minionki itp. Bardzo lubimy uczyć się wierszyków i piosenek, poznajemy ciekawostki o otaczającym nas świecie- tym realnym i tym baśniowym. Uwielbiamy eksperymenty, zabawy matematyczne. Lubimy rysować, o czym wiedzą nasi rodzice , gdyż przynosimy do domów mnóstwo prac. Kochamy zabawy ruchowe: i te w sali i te na świeżym powietrzu. Każdy z nas jest niepowtarzalny, ale jako BIEDRONECZKI jesteśmy jedną, zgraną grupą.
Back to top